HAKKIMIZDA

2015 yılında kurulan PİYAMER DANIŞMANLIK, (Profesyonel İşler ve Yatırım Merkezi), kobiler başta olmak üzere; çeşitli sektörlerdeki firmalara, Kurumsal Yönetim Danışmanlığı, Uluslararası Fon Yatırımları, Dış Ticaret, Yatırım ve Tesis Değerleme alanlarında hizmet vermekle beraber, “danışman yönetici”® sıfatıyla firmalara öncülük ve rehberlik ederek, verimliliklerini artırarak gelişmelerini ve dönüşmelerini sağlamaktadır. Aynı zamanda firma yöneticilerinin yoğun mesai saatleri nedeniyle güncel olarak takip etmeye fırsat bulamadıkları destek, teşvik ve hibelerle ilgili bilgilendirme ve sonuçlandırmaya yönelik faaliyetlerini sürdürmektedir. 

PİYAMER DANIŞMANLIK’ın kurucusu Fatih GÜNEŞ, 25 yıllık iş deneyiminin 15 yılını üst düzey yöneticilik yaparak geçirmiş olup, 2015 yılından bu yana ise risk sermaye gruplarının yatırım danışmanlığını sürdürmektedir. yabancı şirketlerin reel sektörde yapacakları yatırımların danışmanlığını üstlenen niş bir kurumdur.

Dinamik/eğitimli ekibi ve Türk Standartları Enstitüsü’nden aldığı Hizmet Yeterlilik Belgesi’yle (HYB), işletmelere has, butik hizmetler sunan PİYAMER DANIŞMANLIK; bilginin paylaşılarak çoğalacağına olan inancıyla; sivil toplum kuruluşları, vakıflar ve dernekleri de analitik raporlar ve verilerle desteklemektedir.

PİYAMER DANIŞMANLIK; ASKON (Anadolu Aslanları İş Adamları Derneği), KONTİMDER (Konya Tesisat ve İnşaat Malzemecileri Derneği) ve Konya 1. Organize Sanayi yönetiminin güven endeksli kurumsal/resmi danışmanı olarak, 173 üretici firmaya da dolaylı olarak hizmet vermektedir.

Alt Menüler